Summer Language Camp "Kapitoshka"

6 червня - "Nature Day" сьомий день табору, вихованці переглянули мультики про природу, малювали нашу природу та згадували кольори. А на завершення співали пісні та запускали повітряних зміїв на шкільному майданчику. Дітям  було весело! Ще один незабутній день табору!

  5 червня - "Travel day" шостий день табору,  для дітей було проведено заочну подорож до англомовних країн та вікторину«What I know about Britain». Далі учні з великим задоволенням  грали в рухливі ігри на шкільному спортивному майданчику під час яких повторили, як вимовляються рухи на англійській. А на завершення співали пісні та виготовили браслети "метелик", у кожної дитини був свій власний унікальний проект. День був супер!

 


4 червня п'ятий день табору був дуже цікавий та повний яскравими моментами. Після веселої розминки наймолочші учні  з загонів "Pokemony" та "СokaCola" малювали пальчиками тваринок і заодно повторювали їх назви та літери англійського алфавіту. Це було весело малювати і співати англійською, потім грали у веселі ігри. 
 1 червня "The Children's Day" та четвертий день табору пройшов весело і захоплююче. Всі спільно працювали над проектом "We are friends" і підготували яскраві та цікаві  розповіді про свого найкращого друга. Учні відпочивали та співали на англійській мові.


31 травня третій день табору і атмосфера в цей день була дивовижною! Діти переглянули мультфільми на англійській мові та обговорили їх. Закінчився день розучування традиційних англійських  пісень, танців та рифмівок. 


 30 травня другий день табору, був не менш цікавий. Учні виготовили різнокольорові долоньки, на яких написали побажання друзям та вчителям. Потім грали в різні ігри на подвір'ї школи та співали пісні.


 

29 травня розпочався літній мовний табір "Капітошка". Перший день у таборі був чудовий! Діти вчилися визначати час за допомогою сонячного годинника. Під час естафети, команди змагалися між собою, передавали великі м'ячі використовуючи лише їхні ноги. Було весело грати і говорити англійською.


Комментариев нет:

Отправить комментарий